Közlemények

Köszönet a személyi jövedelemadó és a helyi iparűzési adó
1 %-ának felajánlásáért

A Kunszövetség ügyvivő testülete ezúton fejezi ki köszönetét azoknak a magánszemélyeknek, akik  személyi jövedelemadójuk 1 %-át, illetve azon vállalkozásoknak amelyek a helyi iparűzési adójuk 1%-át egyesületünknek ajánlották fel.

A Fővárosi Bíróság 1999. április 01-én a Kunszövetséget 8471 sorszám alatt a társadalmi szervezetek nyilvántartásába vette és közhasznú szervezetté minősítette.
Működési köre: kulturális
Célja: A kun, besenyő, tatár származású emberek összefogása, a kun-kipcsák öntudat, hagyományok és kultúra ápolása valamint az országos érdekképviselet megteremtése.

2009.évben a helyi iparűzési adó 1%-ának felajánlásából 87.574 Ft támogatást kapott egyesületünk.

A kapott támogatást 2010.10.31-ig hagyományőrző rendezvények és könyvkiadás támogatására használtuk fel.
50.000 Ft-al hozzájárultunk Kiss Attila Historia Kumanorum – a honfoglalás c. könyv megjelentetéséhez.
70.000 Ft-al támogattuk A Kiskun Huszár és Honvéd Egyesület rendezvényeken való fellépését.

Tisztelettel köszönjük a felajánlásokat annak reményében, hogy továbbra is megtisztelik egyesületünket adójuk 1%-ának felajánlásával.

A Kunszövetség ügyvivő testületének nevében, köszönettel:

Dr. Fazekas Sándor
elnök
Karcag, 2010. november 11.

Ki olvas minket

Oldalainkat 10 vendég böngészi

Tartalom találatai : 88123

Copyright © 2019 Minden jog fenntartva.
Az oldalt a GarageWeb készítette.